пʼятниця, 21 грудня 2018 р.

Всеукраїнський конкурс-виставка дитячих малюнків під назвою «Сторінками книг Чингіза Айтматова».


      Посольство Киргизької Республіки в Україні та Національна бібліотека Україна для дітей оголосили Всеукраїнський конкурс-виставку дитячих малюнків під назвою «Сторінками книг Чингіза Айтматова».
                                

         У цьому конкурсі взяло участь понад 4000 тисячі дітей з усіх куточків України. Обласні бібліотеки для дітей направили 150 малюнків -переможців обласного етапу конкурсу.

                               

        18 грудня у Національній бібліотеці України для дітей спільно з Посольством Киргизької Республіки в Україні відбулося урочисте нагородження переможців.         Захід з урочистими промовами відкривали: генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Гордієнко Алла Іванівна та Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні Шарипов Жусупбек Шарипович, головний спеціаліст управління з питань мовної політики та літератури Міністерства культури України Кононов Андрій Олександрович.


Переможцями конкурсу стали:

Вікова категорія від 6 до 9 років
1 місце : Микичак Марія 8 років
Тернопільська область, Козівський  район, с. ГеленкиВікова категорія від 10 до 13 років
1 місце : Задорожна Дарина 14 років
Київська область, Тетіївський район, с. Степове


Вікова категорія від 14 до 17 років
1 місце: Шутак Ілона 15 років
Херсонська область, смт Нижні Сірогози       Користувачка  Нижньосірогозької бібліотеки для дітей Шутак Ілона,  посіла почесне перше місце за малюнок до повісті Чингіза Айтматова «Ранні журавлі».
      У подарунок від Посольства Киргизької республіки в Україні діти отримали смарт-годинники,  електронні книги, сувеніри і солодкі подарунки від Національної бібліотеки України для дітей.      Вітальним дарунком для усіх присутніх стали вокальні виступи Вікторії Падалко та хореографічна композиція від Державної дитячої хореографічної студії «Барвіночок».


          За результатами конкурсу видавництвом «Авіаз» виданий альбом, підготовлений НБУ для дітей за фінансової підтримки Посольства Киргизької Республіки, до якого увійшли роботи 150 фіналістів конкурсу.


Немає коментарів:

Дописати коментар