понеділок, 8 квітня 2019 р.

Книгоманія-2019


Кожна  прочитана цікава книга надає читачу натхнення, знання, сили і впевненість в собі. Також вони захоплюють, звеселяють, змушують сміятись і плакати, приносять  утіху і показують вихід зі складного становища.  Сучасна українська дитяча книга відкриває дітям шлях у Велику літературу – цікавий  світ.


В Нижньосірогозькій районній бібліотеці для дітей відбувся ІІ-ий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019», в якому прийняли участь 15 учасників  з 7-х класів. Конкурсантам необхідно було не лише встановити особистий рекорд із прочитання книжок, а й підготувати цікаву розповідь про найулюбленішу книгу або літературного героя. Враження про прочитані книжки та відгуки записували  у власному Читацькому щоденнику і   малювали головних героїв.


Обрало журі і «суперчитача», хоча було це не просто. Та все ж, сертифікат учасника ІІ етапу конкурсу та диплом «Суперчитач району»   отримала Кривіцька Юлія – учениця 7 класу Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ст., яка візьме участь у IIІ етапі конкурсу, що відбудеться в місті Херсоні.


Вітаємо усіх учасників та бажаємо переможниці подальших успіхів та приємного знайомства з новими книжками!


Немає коментарів:

Дописати коментар